Музеї міста

З питань організації екскурсій можна звертатись до центру туристичної інформації при міському відділі культури Адреса центру: вул. Терещенків, 42 (приміщення міського музею) Керівник центру Зайцева Надія Олексіївна Тел.: (05444) 2-27-94, 2-62-40 Моб.: 8066-7953574
Глухівський міський краєзнавчий музей 

Про природні багатства та історію міста з найдавніших часів до другої половини ХХ ст розповідають зала природи, зала “Глухів середньовічний, гетьманська зала, зали “Історія Глухова ХІХ ст.”, “Глухів у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.”. Розташований у приміщенні колишнього Дворянського зібрання, музей приваблює відвідувачів оновленим інтер’єром, втіленням сучасної дизайнерської думки, новим баченням української та регіональної історії

Адреса музею: вул. Терещенків, 42
Директор музею Дятленко Олександра Іванівна
Тел.: (05444) 2-27-94
Музей приймає відвідувачів щодня крім понеділка
з 8.00 до 16.00, в неділю за замовленням  (Вартість білетів:
для дітей – 2 грн.з екскурсією, 1 грн. без екскурсії
для дорослих – 4 грн. з екскурсією, 2 грн. без екскурсії
Мінімальна наповнюваність групи 15 чол.)

Народний музей двічі Героя Радянського Союзу С.А.Ковпака

Числені експонати розповідають про життя та діяльність легендарного партизанського генерала, знайомлять із історією створення партизанського з’єднання під командуванням С.А.Ковпака, його рейдами на Правобережну та Західну Україну, ратними подвигами ковпаківців.

Музей знаходиться у підпорядкуванні
Глухівського коледжу СНАУ
Адреса музею: вул. Терещенків, 36
Керівник музею Грудина Світлана Анатоліївна
Тел.: (05444) 2-52-96, 3-22-51(дом.)
Моб.: 8066-1147172
Музей приймає відвідувачів з 8:00 до 17:00, вихідні субота і неділя (для екскурсії звертатися до бібліотеки коледжу СНАУ)

Народний історико-педагогічний музей Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка

В експозиції музею представлений глухівський період історії України, знайшли відображення педагогічна, наукова та літературно-мистецька спадщина викладачів та студентів найстарішого педагогічного вузу України. Музей зберігає унікальні речі, пов’язані з ім’ям Олександра Петровича Довженка, документи Варвари Ющенко, матері Президента України Віктора Ющенка, яка навчалась в інституті в 50-х роках минулого століття. Стоячи перед іконою Святителя Димитрія Ростовського, дізнаєтесь, зокрема, що святитель є духовним покровителем вузу, тепер вже університету.

Музей розташований в одному з
корпусів педуніверситету
Адреса музею:вул. Києво-Московська, 24
Директор музею Борисенко Валерій Анатольович
Музей приймає відвідувачів за поперепднім замовленням

Музей М.Жужоми Глухівської спеціалізованої школи-інтернату

Розповідає про Героя Радянського Союзу, кавалера зрібної зірки США, героя Югославії Миколу Івановича Жужому, подвиги людини з легенди, його звичайне життя в післявоєнні роки.

Адреса музею: вул. Жужоми, 6
Тел.: (05444) 2-27-00
Музей приймає відвідувачів за попереднім замовленням

Музей історії євреїв Глухівщини

Розповідає про історію єврейської общини Глухівщини, про внесок євреїв у розвиток економіки нашого краю, його культуру, про героїчні та трагічні сторінки, культуру єврейського народу.

Адреса музею: вул. Паризької
Комуни, 10. кв. 1
Керівники музею Часницький
Михайло Михайлович
Тел.: 2-37-75
Шишко Ігор Маркович
Тел.: (05444) 2-47-85
Музей приймає відвідувачів за поперепднім замовленням

Recent Posts

Відгуки туристів про місто

Роман , 6.07.2011
Сам я из Херсона, но уже три года подряд приезжаю в Глухова дней на десять. Хочу верить что так будет всегда!! Прекрасный город!
Наталья , 26.04.2011
Привет с севера, с г.Полярный! Глухов – замечательный, уютный городок, в котором прошли мои самые счастливые дни… 92 -93гг. Последний раз была 8 лет назад и смотря на фотографии Глухова хочется побывать еще, побродить по знакомым местам и встретиться со старыми знакомыми и друзьями….
АЛЕКСАНДР , 25.04.2011
ГЛУХОВЧАНЕ ВСЕМ ПРИВЕТ !!!!! У ВАС ОЧЕНЬ КРАСИВЫЙ ГОРОДОК С ОЧЕНЬ БОЛЬШОЙ И ПОЗНАВАТЕЛЬНОЙ ИСТОРИЕЙ, НЕ КАЖДЫЙ ГОРОД МОЖЕТ ЭТИМ ПОХВАСТАТЬ. СЛУЖИЛ СРОЧНУЮ В ВАШЕМ ГОРОДЕ В В/Ч 48228 В 1983-85гг И ПОЛЮБИЛ ЕГО НАВСЕДА!
Мария , 20.03.2011
Глухов – волшебная сказка из моего детства. Там жила моя тетушка, я приезжала на каникулы. Тогда 10-летняя я почти ничего не знала ни об истории этого города, ни об истории Украины. Потом поняла, что он остался очень старинным даже по своей планировке – с собором в центре, с белой брамой, с заречной слободой, куда из-под этой брамы уходила дорога… Там я и жила. Иногда он мне снится – думаю, не настоящий город, а лишь образ этого города, но образ удивительно светлый и очень сказочный. Много лет хочу приехать и уже взрослыми глазами посмотреть на сказку детства. Фотографии говорят мне о том, что не разочаруюсь.
Оксана Д. , 16.02.2011
Всегда буду любить этот городок тепло и нежно, хоть сама не глуховчанка!
Толик , 3.10.2010
Этим летом отдыхали в Глухове, у нас там родственники. Очень приятный и чистый город, супер отдохнули!!! Вернулись в Москву в тот момент, когда смог стоял, и очень затосковал по Глухову! Следующим летом обязательно туда поедем!!!
Олег , 1.09.2010
Этим летом судьба занесла меня с семьей в Глухов на два дня по дороге из России в Одессу. Мы все просто влюбились в этот тихий, славный городок!
Юрий 15.11.2011
Будучи в рінзних містах України все одно м.Глухів найгарніше маленьке містечко.
  1. Відгуки відвідувачів краєзнавчого музею Leave a reply
  2. Відгуки жителів про місто Leave a reply
  3. Розклад руху приміського дизель-потягу Leave a reply
  4. Будинок чоловічої гімназії Leave a reply
  5. Спасо-Преображенська церква Leave a reply