“БАБУСИНА ЯЛИНКА”

До дня Святого Миколая у мiському краєзнавчому музеї проведено свято з циклом занять з народознавства

 «Бабусина ялинка»

Протягом тижня вихованці дитячих садків “Зірочка”, “Ромашка”, учні молодших класів шкіл міста, гурткiвцi ЦДЮТ, дiти з малозабезпечених родин знайомилися з народними традиціями святкування Різдвяних та Новорічних свят, 

приймали подарунки від Святого Миколая.

  Для дiтей з малозабезпечених родин мiста учасники драматичного гуртка з ЦДЮТ на чолi з керiвником Анною Аносовою пiдготували спектакль.

  Діти вчилися колядувати, щедрувати та засівати за народними традиціями, дізнавались про звичаї наших предків, навіть приймали участь у інсценізації деяких з них.

 

 

 

 

Прикрасою свята стали виступи учнів школи мистецтв імені Максима Березовського. У їх виконанні звучали вокальні твори та інструментальні п’єси, зокрема фортепіано. флейта, гітара, домбра.

"Зимова казка", виконує Майборода Олена

 

Т.Манчiнi "Розовая пантера", виконуе Матвiй Бурлака

"Марш" (флейта) виконуе Павло Целiков

 Особливою родзинкою стала святкова ялинка у стилi 50-60 рр. Дiти мали змогу дiзнатися, як прикрашали ялинки у минулому, роздивитися iграшки та висловити свої враження.

Особливу подяку мiський краєзнавчий музей висловлює почесним спонсорам, завдяки яким дiти на святi отримали солодкi подарунки. Ними стали:

  • Магазин стильного дитячого одягу “Алiса”
  • Зелюкiна Iрина Данилiвна (приватний пiдприємець)
  • Глухiвська мiська органiзацiя Всеукраїнського Союзу радянських офiцерів.