МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ СВЯТКУЄ!

Глухівський краєзнавчий музей відсвяткував 110-ліття з дня його заснування! Разом з тим відзначила 10 річницю й нова музейна експозиція.

                                                              

                                                                     110-РIЧНИЦЯ !                                                           

.

До свята музейні працівники підготували виставку “Міський краєзнавчий звітує…”, на якій представлені запрошення, каталоги, буклети численних виставок, що проходили безпосередньо в музеї та поза ним.

Урочистості пройшли у центральній залі краєзнавчого музею.

 З вітальним словом виступив міський голова Юрій Олександрович Бурлака,начальник відділу культури міськоїради Маріанна Іванівна Васильєва,благочинний Глухівськиих церков настоятель Спасо-Преображенського храму протоієрей отець Олексій,історики,краєзнавці,члени літературно-мистецького об”єднання “Звенигора”.

 

 

Своєрідним подарунком до свята став випуск путівника

                                             “ТИСЯЧОЛIТНIЙ ГЛУХIВ ЗАПРОШУЕ”

             Путівник знайомить з історією міста,пам”ятками історії,архітектури та мистецтва,видатними особистостями 18 століття,коли Глухів був столицею Лівобережної України, періодом відродження 19 століття. Він добре ілюстрований, містить інформацію про музеї міста, детальні карти його історичної частини з позначками цікавих для туристів об”єктів, дані про сферу туристичних послуг.